8 Vas
IEŠKOME ROKIŠKYJE PAGALBINIŲ DARBUOTOJŲ VASARIO MĖNESIUI REKONSTRUKCIJOS DARBAMS
Ieškome pagalbinių darbuotojų parduotuvės rekosntrukcijos darbams atlikti nuo VASARIO 19 dienos iki KOVO 02 d. Darbas būtų  GABIJOS G. 2, Parokiškės kaimas.  ROKIŠKIS Dirbama arba nuo 8-17 val. arba nuo 9-18 val.

Darbo pobūdis:
  • apdailos darbai;
  • nesunkūs krovos darbai
  • statybinių medžiagų nešiojimas;
  • švaros palaikymas sandėlyje;
  • kiti pagalbiniai darbai.
Mokame 3.00 eur/val. "ant popieriaus" pagal suminę darbo laiko apskaitą.

Reikalavimai:

  • noras dirbti;
  • ne mažiau nei 18 metų;
  • fizinė ištvermė;
  • žalingų įpročių neturėjimas;
  • atsakingumas, punktualumas.

Mes jums siūlome:

  • TERMINUOTĄ darbą;
  • Motyvuojantį atlyginimą;
  • Darbą nuo pirmadienio iki penktadienio;
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Visas socialines garantijas.

Atlyginimas:

  • 215 Eur atskaičiavus mokesčius;
  • Priklauso nuo rezultatų.

  • Dėl platesnės informacijos teirautis telefonu: 86 968 1108.
  • Gyvenimo aprašymą su nuoroda "Pagalbinis darbuotojas (-a) Rokiškyje" siųskite el.paštu cv@amberstaff.com