25 Rgs
KAMBARIŲ TVARKYTOJA (-AS) PASTOVIAM DARBUI VILNIAUS SENAMIESTYJE
Vilnius
Ieškome kambarių tvarkytojų pastoviam darbui viename iš Vilniaus Senamiestyje esančių viešbučių. Darbas būtų slenkančių grafiku pamainomis.

Pamainos:

  • I pamaina -5.30 -13.30 val.
  • II pamaina - 8.00 - 16.30 val.
  • III pamaina - 13.30 -22.00 val.

Darbo pobūdis:

  • Rankinis patalpų valymas ir priežiūra;
  • Apartamentinių kambarių bei bendrų viešbučio patalpų tvarkymas ir priežiūra.

Reikalavimai:

  • Fizinis pasirengimas;
  • Galimybė dirbti slenkančiu darbo grafiku;
  •  Pareigingumas;
  • Noras dirbti ir tobulėti;
  • Punktualumas;
  • Savarankiškai atliekate Jums paskirtas užduotis;
  • Atsakingai žiūrite į darbą;
  • Kambarių tvarkymo patirtis viešbutyje- privalumas;
  • Pastovumas ir sąžiningumas.

Mes jums siūlome:

  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Visas socialines garantijas;
  • Galimybę prisijungti prie draugiško ir jaunatviško kolektyvo.

Daugiau informacijos suteiksime telefonu: 86 968 1108

Gyvenimo aprašymą siųskite el. paštu su nuorda "Kambarių tvarkytoja (-as)" cv@amberstaff.com