25 Rgs
KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKAI TELEFONU (VOKIEČIŲ KALBA)
Kaunas, Klaipėda

Ieškome klientų aptarnavimo vadybininkų VOKIEČIŲ KALBA. Darbas būtų iš namų.

Darbo pobūdis:

  • Darbas namuose, gyvenamoji vieta nesvarbi;
  • Dirbtumėte telefonu su verslo klientais atstovautumėte įvairaus profilio verslo įmones. Būtina GERA VOKIEČIŲ kalba;
  • Organizuotumėte susitikimus su verslo įmonėmis bei siųstumėte komercinius pasiūlymus elektroniniu paštu.
We are looking for German speaking people for three weeks for temporary job. Work can be from home. Salary would be 5.30 Eur/ per hour  without taxes. For more information please contact by phone 86 968 1108.

Reikalavimai:

  • Mokėti TIKRAI GERAI kalbėti VOKIEČIŲ kalba (žinios daugiau nei vidutinės);
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Komunikabilumas;
  • Turėti namuose internetą ir kompiuterį (netinka mobilus internetas).

Mes Jums siūlome:

  • Darbą namuose;
  • Terminuotą darbo sutartį;
  • Darbas būtų 3 savaitėms;

Dėl platesnės informacijos kreipkitės telefonu: 869681108;

Gyvenimo aprašymą siųskite el.paštu su nuoroda "Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė) vokiečių kalba" cv@amberstaff.com