13 Bal
NUOLATINIO (-ĖS) VIRĖJO (-OS) VILNIUJE (KEDRŲ G.) ESANČIOJE PARDUOTUVĖJE
Vilnius

Ieškome virėjų, virėjų padėjėjų (gali būti ir be patirties) Kedrų g. esančioje parduotuvėje Vilniaus mieste nuolatiniam darbui.

  Darbo pobūdis:

  • Kepti grilių;
  • Marinuoti mėsą;
  • Maisto gamyba pagal technologines korteles;
  • Salotų paruošimas;
  • Žaliavų priėmimas;
  • Tarnybinių pietų ruošimas;
  • Švaros ir tvarkos palaikymas gamybos ceche;
  • Kiti virtuvės darbai.
Darbo laikas: slenkantis darbo grafikas - 4 dirbama/4 laisvos ( 07:00-19:00) Arba galimas kitoks darbo grafikas, kurį galima derintis.

Reikalavimai:

  • noras tobulėti;
  • atsakingumas, sąžiningumas, darbštumas;
  • panašaus darbo patirtis (privalumas).

Mes jums siūlome:

  • Apmokymus neturintiems darbo patirties;
  • Darbą maisto prekių pardutuvėje Kedrų g.;
  • Visuomet laiku mokamą atlyginimą;
  • Tobulėjimo ir karjeros galimybes.

Atlyginimas:

  • 400 Eur atskaičiavus mokesčius;
  • Derybų klausimas.
  • Dėl platesnės informacijos teirautis telefonu: 86 968 1108.
  • Gyvenimo aprašymą su nuoroda "Virėjas (-a)" siųskite el.paštu cv@amberstaff.com