25 Rgs
PAGALBINIAI DARBUOTOJAI SPAUSTUVĖJE LAIKINAM DARBUI (4 SAV.) DAINAVOS RAJ. (KAUNAS)
Kaunas
Ieškomi pagalbiniai darbuotojai laikinam darbui (4 sav.) spaustuvėje Kaune - Dainavos rajone.

Darbas slenkančiu grafiku: Pirmadienis - penktadienis (1 sav. nuo 06:00 iki 14:00 val., 2 sav. nuo 14:00 iki 22:00 val.).

Darbo pobūdis:
  • Fiziškai nesunkios darbo užduotys: dėžučių lankstymas, lukštenimas, klijavimas, metaliukų, langelių uždėjimas ir kitos su pakavimu susijusios užduotys;
  • Darbai su nesudėtingais įrenginiais.

Reikalavimai:

  • Kruopštumas, darbštumas;
  • Skaičiavimo įgūdžiai;
  • Atidumas atliekant užduotis;
  • Atsakingumas, žalingų įpročių neturėjimas;
  • Panašaus darbo patirtis būtų didelis privalumas.

Mes Jums siūlome:

  • Laikiną darbą (4 sav.);
  • Darbą slenkančiu grafiku;
  • Visas socialines garantijas;

Dėl platesnės informacijos galite kreiptis tel.: 869681108

Gyvenimo aprašymą siųskite el. paštu su nuoroda "Pagalbiniai darbuotojai Kaune" cv@amberstaff.com