8 Rgs
PREKIŲ SURINKĖJAS(-A)
Panevėžys

Amber staff klientas - norvegiško kapitalo įmonė DEVOLD, gaminanti aukštos kokybės vilnonius rūbus, prie savo kolektyvo kviečia prisijungti Prekių surinkėjus.
Laikina 3 mėnesių laikotarpiui ieškome prekių surinkėjų (su galimybe sutartį pratęsti).
Vieta: Panevėžys
Darbo laikas: Dvi pamainos nuo pirmadienio iki penktadienio (08:00-17:00; 13:30-22:00)

Darbo pobūdis:

  • Krovinių surinkimas iš automatinės ir rankinės sandėliavimo sistemos;
  • Prekių surinkimas paal duotą produkcijos sąrašą;
  • Surinktos produkcijos įvedimas į sistemą;
  • Pagamintos produkcijos supakavimas, sandėliavimas;
  • Kiti pagalbiniai sandėlio darbai;
Reikalavimai:
  • Noras įgauti patirties sandėliavimo srityje;
  • Pozityvus požiūris į darbą;
  • Atsakingumas;
  • Krupštumas;
  • Kompiuterinio raštingumo pagrindai;
  • Panašaus darbo patirtis - privalumas.
Mes jums siūome:
  • Galimybę dirbti užsienio kapitalo įmonėje, turinčioje tvirtas vertybes ir tradicijas;
  • Darbą nuolat augančioje įmonėje, galinčioje pasiūlyti tolimesnėskarjeros galimybes;
  • Terminuotą 3 mėn. darbo sutartį (su galimybę pratęsti);
  • Darba dvejomis pamainomis nuo pirmadienio iki penktadienio (08:00-17:00; 13:30-22:00), darbo laiką galima derinti- pradėti šiek tiek anksčiau arba vėliau.
  • Organizuojamas darbuotojų atvežimas iš Kupiškio iki darbo vietos.

Jeigu jus sudomino šis darbo pasiūlymas, prašome siųsti savo gyvenimo aprašymą el.paštu: cv@amberstaff.com, laiško temoje nurodant "Prekių surinkėjas(-a)", taip pat galite kandidatuoti paspaudę nuorodą, esančią skelbimo apačioje.

Dėl platesnės informacijos skambinkite tel.: +370 696 81108