10 Bal
VALYTOJA (-S) LAIKINAM DARBUI VILNIUJE
Vilnius

Ieškome Vilniaus mieste (Senamiestyje) valytojos (-o) papildomam terminuotam darbui.

Darbas 0.5 etato rytinėmis valandomis nuo 6:30 - 11:00 val. 5 darbo dienas per savaitę.

Darbo pobūdis:

  • Reiktų valyti viešąsias erdves ir patalpas.
  • Darbą aprodytų ir apmokytų.
  • Darbas tinkamas terminuoto darbo ieškantiems žmonėms.

Reikalavimai:

  • Panašaus darbo patirtis – privalumas;
  • Fizinė ištvermė;
  • Galimybė dirbti stovimą darbą;
  • Atsakingas požiūris į darbą;
  • Punktualumas.

Mes jums siūlome:

  • Patogią ir gerai įrengtą darbo vietą;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Galimybes tobulėti;
  • Darbą draugiškame ir energingame kolektyve;
  • Visas socialines garantijas;
  • Laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas:

  • 250–300 Eur atskaičiavus mokesčius
  • Dėl platesnės informacijos teirautis telefonu: 86 9681108
  • Gyvenimo aprašymą siųsti el.paštu cv@amberstaff.com su nuoroda "Valytojas  (-a)".