27 Rgs
VYR. BUHALTERIS (-Ė) GAMYBINĖJE ĮMONĖJE VILNIUJE
Vilnius
Amber staff klientas- Pentland Baltic, UAB – škotų kapitalo įmonė, užsiimanti drabužių, namų tekstilės ir baldų apmušalų gamyba, plečia savo veiklą Lietuvoje ir šiuo metu Vilniuje ieško:

Vyr. Buhalterio (-ės)

Darbo pobūdis:

  • Įmonės apskaitos politikos rengimas, atsižvelgiant į įmonės apskaitos strategiją ir struktūros ypatumus;
  • Pasiūlymų tobulinant apskaitos ir vidaus procesus pateikimas;
  • Finansinių, mokestinių ataskaitų, deklaracijų ruošimas bei teikimas valstybinėms institucijoms;
  • Finansinių rodiklių valdymas, finansinių ataskaitų bei pasiūlymų teikimas įmonės vadovui;
  • Piniginių srautų valdymas, analizė, mokesčių apskaičiavimas bei mokėjimų kontrolė;
  • Finansinis planavimas, prognozavimas ir biudžeto rengimas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas finansų, ekonomikos ar buhalterinės apskaitos srityje;
  • Mažiausiai 5 metų panašaus darbo patirtis (patirtis gamybinėje įmonėje būtų didelis privalumas);
  • Puikus LR mokesčių ir apskaitos bei finansų valdymą reglamentuojančių teisės aktų išmanymas;
  • Kruopštumas, atsakingumas, tikslumas, atidumas;
  • Anglų kalbos pagrindai;
  • Geri darbo su MS Office įgūdžiai.
Privalumai:
  • Darbo su D.Britanijos mokesčių sistema patirtis

Mes tikimės, kad mėgstate dirbti komandoje, esate praktiškas (-a) ir lankstus (-i). Tikimės, kad greitai reaguojate į pokyčius ir esate atsparus (-i) stresinėms situacijoms. Šiame darbe jums teks analizuoti didelius informacijos kiekius ir konsultuoti kolegas strateginiais įmonės klausimais, tad tikimės, kad turėsite puikius komunikavimo ir konsultavimo gebėjimus ir būsite orientuotas (-a) į rezultatą.

Mes siūlome:

  • Puikią darbo atmosferą augančioje tarptautinėje įmonėje;
  • Konkurencingą atlyginimą ir metinius priedus, priklausančius nuo rezultato;
  • Mokymosi ir tobulėjimo galimybes.
Susidomėjote? Lauksime jūsų CV adresu cv@amberstaff.com (su nuoroda „Vyr. Buhalteris“). Dėl platesnės informacijos skambinkite tel. +370 640 77539 darbo dienomis nuo 10 iki 16h.