11 Lie
APTARNAVIMO VADYBININKĖ (-AS)
Vilnius

Teisingas pasirinkimas tinkamu laiku yra suvokti kaip mes gauname, naudojame, pakartotinai naudojame ir optimizuojame pasaulio išteklius. Taip prasideda revoliucija. Mes siekiame padėti savo klientams gauti daugiau, naudoti mažiau, pakartotinai panaudoti išteklius ir taip sukurti tvaresnę aplinką.

Amber staff klientas- norvegiško kapitalo įmonė, turinti daugiau kaip 40 metų inovacijomis grįstą užstatinės taros surinkimo patirtį, plėsdama savo veiklą Lietuvoje šiuo metu Vilniuje ieško:

Aptarnavimo vadybininko (-ės)

Darbo pobūdis:

1336333317

-          Klientų (parduotuvių) paklausimų ir skundų priėmimas telefonu ir e.paštu

-          Taros surinkimo įrangos virtualus stebėjimas

-          Biuro programinės įrangos (el.pašto, skaičiuoklių ir duomenų bazių) naudojimas

-          Greitas reagavimas į organizacinius klausimus

-          Konfliktų valdymas

-          Tvarkaraščių technikams planavimas ir vizitų pas klientus organizavimas

-          Pamaininis darbas pamainomis po 12h (nėra naktinių pamainų)

Reikalavimai:

-          Atsparumas stresui

-          Puikūs komunikaciniai gebėjimai (tiek kalbinė, tiek rašytinė komunikacija)

-          Panašaus darbo su žmonėmis patirtis

-          Analitinis mąstymas ir atidumas dirbant su techniniais gedimais ir žmogiškomis klaidomis

-          Patikimumas ir noras įgyti techninių gebėjimų

-          Tvirtas problemų išsprendimas

Papildomi reikalavimai:

-          Gera kalbamoji rusų kalba

-          Puiki kalbamoji ir rašytinė anglų ir lietuvių kalba

Mes siūlome:

-          Puiki darbo atmosfera greitai augančioje tarptautinėje įmonėje

-          Geras ir konkurencingas atlyginimas

-          Mokymosi ir tobulėjimo galimybės

Jei jums rūpi aplinka, dažnai galvojate apie tvarią veiklą ir domitės naujovėmis, lauksime jūsų CV adresu cv@amberstaff.com (su nuoroda „Aptarnavimo vadybininkas). Dėl platesnės informacijos skambinkite tel. +370 656 96438 darbo dienomis nuo 13 iki 16h.