Vykdydami personalo atranką esame numatę šiuos pagrindinius proceso žingsnius:

 • Pirminis susitikimas su klientu ir konsultacija
 • Darbo skelbimo sukūrimas ir publikavimas
 • Pirminio kandidatų sąrašo („ Short list“) suformavimas
 • Kandidatų interviu (pagal kliento poreikį naudojant elgesio interviu ir/ar testus/užduotis)
 • Rekomendacijų tikrinimas
 • Galutinio kandidatų sąrašo suformavimas
 •  Papildomas kandidatų tikrinimas ( „Screening“ ) esant kliento pageidavimui
 • Garantijos suteikimas
Kada personalo nuoma gali būti reikalinga Jūsų įmonei:

 • Jūsų įmonei gavus trumpalaikį užsakymą ar dėl sezoniškumo išaugus veiklos apimtims ir intensyvumui;
 • Jūsų įmonės darbuotojui susirgus ar išėjus motinystės, vaiko priežiūros, mokslo ar kasmetinių atostogų;
 • Jei dėl Jūsų įmonėje nustatyto etato skaičiaus Jūs negalite įdarbinti daugiau darbuotojų;
 • Jei Jūsų įmonė neturi buveinės Lietuvoje;
 • Jei norite išbandyti darbuotoją ar jis tinkamas Jūsų siūlomam darbui.

Kaip tai veikia?

Personalo nuomos paslauga suteikia galimybę Jums samdyti darbuotojus jų tiesiogiai neįdarbinant savo įmonėje. Darbdaviu taps UAB Amber team, kuris atsakys už darbuotojų atranką, mokesčių bei personalo apskaitos dokumentų administravimą. Jūsų įmonė su UAB Amber team sudarys paslaugų sutartį, o darbuotojas su UAB Amber team sudarys darbo sutartį.

Kuo tai naudinga Jūsų įmonei?

 • Sumažėja administracinė našta, susijusi su personalo valdymu: įdarbinimo/išdarbinimo procedūromis, darbo užmokesčio ir mokesčių apskaita;
 • Sumažėja laiko sąnaudos, skirtos atrinkti ir įdarbinti darbuotoją;
 • Turite galimybę greitai reaguoti esant pokyčiams Jūsų įmonės veikloje;
 • Esant poreikiui patikusį darbuotoją Jūs galėsite tiesiogiai įdarbinti savo įmonėje.
Taupykite savo įmonės resursus žmogiškųjų išteklių srityje perduodami dalį arba visas personalo skyriaus funkcijas mums

Mes teikiame šias paslaugas:
 • Esamų darbuotojų darbo sutarčių ir kitų personalo dokumentų administravimas, darbo užmokesčio apskaitą;
 • Jūsų atrinktų kandidatų įdarbinimas pgl. terminuotas ir netermimnuotas darbo sutartis, jų personalo dokumentų administravimas, darbo užmokesčio apskaita;
 • Išorinio personalo vadovo paslauga kai mūsų paskirtas specialistas atlieka dalį arba visas personalo skyriui reikalingas funkcijas.
Mokėkite ne už išdirbtų valandų kiekį, bet už atliktą darbą.
Turite sudėtingą užduotį su kuria susidoroti vieniems per sunku?

Perduokite visą procesą ar dalį jo mums. Dirbdami pagal rangos sutartį mes ne tik rasime reikiamus darbuotojus, bet ir užtikrinsime, kad darbuotojai atlikdami užduotis pasiektų reikiamą rezultatą. Mokėsite ne už išdirbtų valandų kiekį, bet už atliktą darbą.
Turite atsisveikinti su darbuotoju? Padarykite tai atsakingai. Suteikite galimybę darbuotojui pasinaudoti karjeros keitimo programa, kuri padės jam tolimesnės karjeros kelyje.

Padėjome įsidarbinti daugeliui žmonių. Mūsų konsultantai pagelbės įveikiant nelengvą darbo paieškos laikotarpį ir padės susirasti darbuotojui tinkamiausią darbą. Svarbu, kad darbo paieška būtų efektyvi, gerai suplanuota ir paruošta. Mes žinome, kaip tai daryti, ir esame parengę tam skirtas programas.
Taip pat teikiame šias paslaugas:

Darbuotojų iš trečiųjų šalių atranka ir įdarbinimo dokumentų proceso valdymas

MŪSŲ KLIENTŲ ISTORIJOS


Aidos nuotrauka
Su Klaipėdos „Švyturio arena“ dirbame nuo 2014 metų. Teikiame personalo nuomos ir koordinavimo paslaugas pasiruošimo renginiams ir vykstančių renginių metu. Arenoje vienu metu dirba iki 30 Amber staff komandos narių.
Aida Aleksandrovienė, UAB „Klaipėdos Arena“ Direktorė
„Jau keletą metų pasitikime Amber staff komanda, kuri išsiskiria savo paslaugų kokybe ir pozityviu požiūriu į klientą, lanksčiai reaguoja į pokyčius. Rekomenduotume Amber staff ir kitoms įmonėms.“
litexpo photo
„UAB Lietuvos parodų ir kongresų centrui „Litexpo“ teikiame paslaugas nuo 2012 metų. Bendradarbiavimą pradėjome nuo trumpalaikių personalo nuomos užsakymų renginių aptarnavimui. Įsimintiniausias laikotarpis buvo  Lietuvos pirmininkavimo Europos Tarybai metas, kuomet vyko itin svarbūs aukščiausio lygio renginiai. Litexpo teikiame ir trumpalaikiai samdomų darbuotojų darbo santykių administravimo paslaugą, t.y. vedame personalo dokumentų administravimą bei darbo užmokesčio apskaitą.“
Su UAB „Rimi Lietuva“ sėkmingai bendradarbiaujame ilgalaikės ir trumpalaikės personalo nuomos srityse. Amber staff atrinkti darbuotojai dirba uždaruose kulinarijos skyriuose ir salėse.
Natalija Klimavičienė, UAB „Rimi Lietuva“, Personalo valdymo partnerė
„Visada į mūsų poreikį yra reaguojama operatyviai, bendraujama su malonumu ir visada atsiliepiama. Esame labai patenkinti paslaugų kokybe ir tikimės tolimesnio bendradarbiavimo su Amber Staff komanda ir ateityje.“

Amber staff pradėjo dirbti su Tomra nuo pat įmonės įsikūrimo Lietuvoje. Mes padėjome surasti ir atrinkti darbuotojus naujam Tomra padaliniui Lietuvoje.

Mats Toots, Tomra Sytems

„ Aš buvau labai patenkintas Amber staff įdarbinimo ir konsultavimo paslaugų kokybe. Jie buvo labai aktyvūs, padedantys ir palaikantys darbuotojų įdarbinimo ir įvedimo į įmonę procese.“

Su rinkos tyrimų kompanija “Viseo In”  dirbame nuo 2016 metų. Teikiame personalo nuomos paslaugas, mūsų įdarbinti darbuotojai dirba su rinkos tyrimų projektais visoje Lietuvoje.
Laima Žilinskienė, UAB „VISEO IN“ DIREKTORĖ
”Amber Staff”  išsiskiria operatyvumu, patikimumu, lankstumu, organizuotumu. Laiku suranda reikiamus darbuotojus, greitai reaguoja į pokyčius.  Sklandus bendradarbiavimas, malonus kolektyvas ir aptarnavimas palieka labai teigiamą įspūdį apie įmonę.  Rekomenduočiau Amber staff ir kitoms įmonėms, susiduriančiomis su staigiai kintančiu darbuotojų poreikiu.