29 Grd
GAMYBOS DARBUOTOJAS(-A)
Alytus
Amber staff klientas - tarptautinė gamybinė įmonė, įsikūrusi Alytuje, prie savo kolektyvo kviečia prisijungti GAMYBOS DARBUOTOJĄ.
Įmonė organizuoja apmokymus darbo vietoje.
Darbo vieta: Alytus
Darbo laikas: Pamaininis (po 12val., 2 dirba/2 laisvos)
Darbo pobūdis:
  • Darbas prie gamybinių įrenginių;
  • Gamybinių įrenginių aptarnavimas gamybinio proceso metu, procesų priežiūra;

Reikalavimai:

  • Atsakingas požiūris į patikėtas užduotis;
  • Punktualumas;
  • Noras išmokti naujų gamybos technologijų ir nuolat gilinti žinias;

Mes jums siūlome:

  • Stabilią darbo vietą:
  • Galimybę keltis kvalifikaciją;
  • Nuo kvalifikacijos priklausantį atlyginimą;
  • Darbą tarptaurinėje įmonėje;
  • Draugišką ir palaikantį kolektyvą;
Jeigu jus sudomino šis darbo pasiūlymas, kandidatuokite paspaudę nuorodą esančia skelbimoa apačioje arba siųskite savo CV el.paštu: cv@amberstaff.com, temos laukelyje įrašius "Gamybos darbuotojas(-a)"
Dėl platesnės informacijos skambkinkite tel.: 869681108