14 Geg
PROJEKTO INŽINIERIUS (-Ė) (sąmatininkas (-ė))
Vilnius

Darbo pobūdis

Amber staff klientas – viena didžiausių fasadų rangovų Šiaurės Europoje, užsiimanti fasadų projektavimo, gamybos bei montavimo paslaugomis ir sparčiai plečianti savo veiklą, prie Vilniuje įsikūrusio gamybos padalinio kviečia prisijungti PROJEKTO INŽINIERIŲ (-Ę) . Darbo vieta: Metalo g., Vilnius (Netoli Vilniaus oro uosto) Darbo laikas: Darbas I-V (07:00-16:00). Darbo pobūdis:
  • Sąmatų ir komercinių pasiūlymų ruošimas;
  • Projekto techninės dokumentacijos ir brėžinių ruošimas;
  • Fasadų konstrukcijų kiekių skaičiavimas, sisteminimas, •Analizavimas ir kėlimas į sąmatas;
  • Užklausų tiekėjams ir subrangovams rengimas;
  • Medžiagų įkainojamiems darbams parinkimas.
  • Darbas komandoje siekiant geriausio darbo rezultato;
Platesnė informacija telefonu +370 69681108

Reikalavimai

  • Kruopštumas bei atsakingas požiūris į darbo rezultatą;
  • Gebėjimas darbus atlikti laiku ir laikytis nustatytos disciplinos;
  • Darbo patirtis būtina;
  • Gebėjimas greitai mokytis ir perprasti naują informaciją;

Mes jums siūlome

  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Stabilią darbo vietą, kurioje turite galimybę augti kartu su įmone.
  • Aukštus darbo saugos ir moralės standartus;
  • Komandą, pasiruošusią dirbti bendro tikslo link ir padėti ištikus bėdai;
  • Atlyginimas nuo 900€

Atlyginimas

Nuo 900 Eur atskaičius mokesčius Su perspektyva didėti
Lauksime jūsų cv elektroniniu paštu cv@amberstaff.com