30 Geg
SANDĖLIO DARBUOTOJAS (-A) NORVEGIŠKO KAPITALO ĮMONĖJE
Kupiškis, Panevėžys

Darbo pobūdis:

Amber staff klientas – novergiško kapitalo įmonė DEVOLD, gaminanti aukštos kokybės vilnonius rūbus, prie savo kolektyvo kviečia prisijungti SANDĖLIO DARBUOTOJUS (-AS) vasaros periodui (su galimybe sutartį pratęsti). Darbo pobūdis:
  • Krovinių surinkimas iš automatinės ir rankinės sandėliavimo sistemos;
  • Prekių surinkimas pagal duotą produkcijos sąrašą;
  • Surinktos produkcijos įvedimas į sistemą;
  • Pagamintos produkcijos supakavimas, sandėliavimas;
  • Kiti pagalbiniai sandėlio darbai.

Reikalavimai

  • Noras įgauti patirties sandėliavimo srityje;
  • Pozityvus požiūris į darbą;
  • Atsakingumas;
  • Kruopštumas;
  • Kompiuterinio raštingumo pagrindai;
  • Panašaus darbo patirtis – privalumas.

Mes jums siūlome

  • Galimybę dirbti užsienio kapitalo įmonėje, turinčioje tvirtas vertybes ir tradicijas;
  • Darbą nuolat augančioje įmonėje, galinčioje pasiūlyti tolimesnės karjeros galimybes;
  • Terminuotą 3 mėn. darbo sutartį (su galimybe pratęsti);
  • Darbą nuo pirmadienio iki penktadienio (13:30-22:00), darbo laiką galima derinti - pradėti šiek tiek anksčiau arba vėliau.
  • Organizuojamas darbuotojų atvežimas iš Kupiškio iki darbo vietos.
Susidomėjus darbo pasiūlymu CV siųskite el. paštu: cv@amberstaff.com