15 Geg
SIUNTŲ SKIRSTYTOJOS (-AI) (terminuoti darbai su galimybe sutartį pratęsti)
Vilnius

Darbo pobūdis

Jeigu jums įdomu, kaip kiekvienas laiškas ir siunta pasiekia jūsų namus kviečiame jus prisijungti prie kolektyvo. Terminuotiems darbams ieškome siuntų skirstytojų darbui Vilniaus logistikos centre. Darbo vieta: Servečės g. 1, Vilnius Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadienis (07:30-16:15). Darbo laikotarpis: Iki gegužės 9. (su galimybe, jog laikotarpis bus pratęstas). Šventinėmis dienomis nedirbama. Darbo pobūdis:
  • pašto siuntų priėmimas;
  • siuntų rūšiavimas;
  • siuntų tikrinimas;
  • esant poreikiui - dokumentų rengimas.

Reikalavimai

  • sąžiningas požiūris į darbą;
  • noras dirbti komandoje;
  • punktualumas;
  • darbo etikos laikymasis;
  • darbštumas.

Mes jums siūlome

  • terminuotą darbo sutartį jums patogiu laikotarpiu;
  • visas darbo priemones, kurios nuolat atnaujinamos;
  • darbą draugiškame ir vieningame kolektyve;

Atlyginimas

Su perspektyva didėti
Daugiau informacijos telefonu : +37069681108
Lauksime jūsų cv : cv@amberstaff.com