MŪSŲ KLIENTŲ ISTORIJOS


Aidos nuotrauka
Su Klaipėdos „Švyturio arena“ dirbame nuo 2014 metų. Teikiame personalo nuomos ir koordinavimo paslaugas pasiruošimo renginiams ir vykstančių renginių metu. Arenoje vienu metu dirba iki 30 Amber staff komandos narių.
Aida Aleksandrovienė, UAB „Klaipėdos Arena“ Direktorė
„Jau keletą metų pasitikime Amber staff komanda, kuri išsiskiria savo paslaugų kokybe ir pozityviu požiūriu į klientą, lanksčiai reaguoja į pokyčius. Rekomenduotume Amber staff ir kitoms įmonėms.“
litexpo photo
„UAB Lietuvos parodų ir kongresų centrui „Litexpo“ teikiame paslaugas nuo 2012 metų. Bendradarbiavimą pradėjome nuo trumpalaikių personalo nuomos užsakymų renginių aptarnavimui. Įsimintiniausias laikotarpis buvo  Lietuvos pirmininkavimo Europos Tarybai metas, kuomet vyko itin svarbūs aukščiausio lygio renginiai. Litexpo teikiame ir trumpalaikiai samdomų darbuotojų darbo santykių administravimo paslaugą, t.y. vedame personalo dokumentų administravimą bei darbo užmokesčio apskaitą.“
Su UAB „Rimi Lietuva“ sėkmingai bendradarbiaujame ilgalaikės ir trumpalaikės personalo nuomos srityse. Amber staff atrinkti darbuotojai dirba uždaruose kulinarijos skyriuose ir salėse.
Natalija Klimavičienė, UAB „Rimi Lietuva“, Personalo valdymo partnerė
„Visada į mūsų poreikį yra reaguojama operatyviai, bendraujama su malonumu ir visada atsiliepiama. Esame labai patenkinti paslaugų kokybe ir tikimės tolimesnio bendradarbiavimo su Amber Staff komanda ir ateityje.“

Amber staff pradėjo dirbti su Tomra nuo pat įmonės įsikūrimo Lietuvoje. Mes padėjome surasti ir atrinkti darbuotojus naujam Tomra padaliniui Lietuvoje.

Mats Toots, Tomra Sytems

„ Aš buvau labai patenkintas Amber staff įdarbinimo ir konsultavimo paslaugų kokybe. Jie buvo labai aktyvūs, padedantys ir palaikantys darbuotojų įdarbinimo ir įvedimo į įmonę procese.“

Su rinkos tyrimų kompanija “Viseo In”  dirbame nuo 2016 metų. Teikiame personalo nuomos paslaugas, mūsų įdarbinti darbuotojai dirba su rinkos tyrimų projektais visoje Lietuvoje.
Laima Žilinskienė, UAB „VISEO IN“ DIREKTORĖ
”Amber Staff”  išsiskiria operatyvumu, patikimumu, lankstumu, organizuotumu. Laiku suranda reikiamus darbuotojus, greitai reaguoja į pokyčius.  Sklandus bendradarbiavimas, malonus kolektyvas ir aptarnavimas palieka labai teigiamą įspūdį apie įmonę.  Rekomenduočiau Amber staff ir kitoms įmonėms, susiduriančiomis su staigiai kintančiu darbuotojų poreikiu.
RAMUTĖ DABRYTĖ, UAB „AVITELOS PREKYBA”

Komunikacija + lankstumas + dėmesys + operatyvumas. Štai kuo stipri ir kuo nenuvilianti „Ambertsaff" komanda. Jai svarbu plėtoti gerą patirtį ir pozityvią bendrystę – šią komandą labai rekomenduočiau.